czech version english version
Pro pravidelné zasílání novinek a změn
v rozvrhu cvičení vyplňte svůj email:
 

Jóga Tábor - novinkySeminář jóga pro studenty


Unikl vám seminář Úvod do jógy a chcete začít s jógou? Můžete přijít vúterý 20.9.2016  na seminář Jóga pro studenty. Náplň semináře je stejná, jen studenti mají cenu studentskou - 250 Kč (Obvyklá cena je 350 Kč) Informace na letáčku níže

Seminář ÚVOD DO JÓGY - další termín


Pro velký zájem  přidáváme ještě jeden termín  semináře ÚVOD DO JÓGY,   vhodný pro ty z vás, kteří se chcete s jógou seznámit, ale i pro ty , kteří jste nějaké ty lekce jógy absolvovali, ale rádi by jste pochopili smysl a souvislosti praktikování jógy.

Seznámíte se s celostním systémem jógy jako nejstarší  vědy o člověku,  který zahrnuje nejen fyzická a dechová cvičení,  ale i relaxační a meditační techniky. Seznámíte  se ze základy jógové filosofie a psychologie a indického léčebného systému ajurvédy.

 

Po absolvování semináře si můžete vybrat lekce jógy podle rozvrhu tak, jak vám budou časově vyhovovat.

Cena semináře je 350 Kč

 

Adresa: Jóga studio Tábor, Dobrovského 729, Tábor

 

Informace a registrace helenaholz@hotmail.com

tel. 604 353 923

Seminář o Meditaci


Díky Vám se nová sezóna krásně rozjíždí.

Připravily jsme pro Vás Seminář o Meditaci. Ponořme se společně do hlubší praxe jógy What is meditation?

Co je meditace? Proč meditovat? Jak nám může  býti  praktikování meditace ku prospěchu v každodenním životě ... prozkoumejme spolu tato témata. Meditační seminář s Višnu a Terezkou. Úterý 13. Září - 18:00 - 20:00 Seminář se bude konat v angličtině s překladem do češtiny. Moc se těšíme se na spolu účast Táborské mezinárodní komunity.

***

What is Meditation? Why we meditate and how meditation definitely helps us.... let's explore these these topics together. Meditation Seminar with Vishnu and Terezka. Tuesday 13 September - 18:00-20:00 The Seminar will be conducted in English with Czech Translation. Very much looking forward to the company of Tabor's international community.

www.joga-tabor.cz / helena@jogatabor.cz   
tvorba www stránek: www.kali.cz